• Żywienie w szkole

• Wyżywienie w Szkole Sp.12 zapewnia  firma ASK Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Oferujemy szeroki zakres dożywiania dzieci w szkołach. Szczególną uwagę zwracamy na różnorodność dań, jakość produktów, z których przygotowujemy posiłki oraz jakość ich wykonania. W celu zamówienia posiłków dla dzieci w szkole należy się zarejestrować w aplikacji Zamowposiłek.pl:

Link do rejestracji w celu zamawiania obiadów

Lub,

Kuchnia oferuje takie dania jak :

-Bułka (wypiekana na miejscu, różne rodzaje do wyboru przy odbiorze) - 4,50 zł

- Sandwich (wypiekany na miejscu, z szynką i serem lub z kurczakiem grillowanym) - 8,00 zł

- Herbata do śniadania - 0,70 zł

- Sałatka grecka - 9,50 zł

- Granola - 9,00 zł

- Zupa 300 ml - 4,50 zł

- II danie obiadowe z napojem

Rozmiar porcji  :            S - 11,00 zł

M - 12,00 zł

L - 14,00 zł

Zestaw obiadowy( zupa+ II danie + napój)

Rozmiar porcji :              S - 13,00 zł

M - 14,00 zł

L - 16,00 zł

Oferujemy również dania wegetariańskie oraz wszelkiego rodzaju diety eliminacyjne.

W celu zamówienia posiłku dietetycznego dla dziecka z alergiami pokarmowymi należy wpisać informację dotyczącą alergenów na koncie użytkownika, oraz skontaktować się z firmą pod numerem telefonu 516007616

W celu zamówienia posiłków należy :

- zarejestrować się na stronie zamówposiełek.pl

- dodać osoby uprawnione do odbioru posiłku ( imię i nazwisko dziecka oraz klasa )

- po zalogowaniu na koncie użytkownika przejść do zakładki „Rozliczenia”

- wejść w zakładkę „ Zamów posiłek”

- wybrać opcję posiłku, która jest dla dziecka odpowiednia  oraz potwierdzić wybór za pomocą przycisku „ zamawiam i płacę z użyciem zaliczki”

Zamówienia/ rezygnacja z dań śniadaniowych ( bułka, sandwich, granola, herbata , sałatka) należy składać najpóźniej dzień wcześniej do godz. 21.00

Zamówienia/ rezygnacja z dań obiadowych ( zupa, II danie , zestaw obiadowy) należy składać najpóźniej do 8.30  rano w dniu wydania posiłku.

W przypadku jakichkolwiek problemów z rejestracją prosimy o kontakt telefoniczny:

516007616 - Florentyna Szczepock

Strona portalu zamowposilek.pl