— właśnie taką kwotę udało nam się wspólnie zebrać podczas kiermaszu charytatywnego dla Wikuni! ❤️
To, co wydarzyło się tego dnia, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Dzięki uczniom, rodzicom, nauczycielom, darczyńcom i wszystkim ludziom o wielkich sercach pokazaliśmy, jak wiele dobra potrafi zdziałać jedna społeczność
Każda złotówka, każdy zakup, każda licytacja i każda obecność miały znaczenie.
Z ogromną radością informujemy, że zebrane środki zostały już przekazane na konto Wiktorii w Fundacji DziekiTobie.pl
To dzięki Wam ta pomoc stała się rzeczywistością
Ale pomaganie trwa dalej!
W tym miesiącu w akcji **„Zbieramy Kilometry”** zbieramy właśnie dla naszej Wikuni
hasło do rejestracji: #zsp12
https://wyzwaniaszkolne.pl/wyzwanie/zespol-szkolno-przedszkolny-nr-12-w-poznaniu/
Do akcji liczą się wszystkie formy aktywności angażujące pracę mięśni:
spacery, nordic walking, trucht i bieganie, bieżnia i orbitrek, jazda na rowerze i rower stacjonarny, pływanie, kajaki
Liczy się **każdy kilometr!** 💙
Wystarczy udokumentować go zdjęciem z aplikacji, zegarka sportowego lub licznika rowerowego
Zachęcamy wszystkich do udziału!
❤️Jeszcze raz dziękujemy za ogrom dobra, które pokazaliście podczas kiermaszu.
Teraz ruszamy dalej — **kilometr po kilometrze dla Wikuni!**
#kiermasz_charytatywny_zsp12