• Sale szkolne

Pracownia informatyczna 205

Przystosowana na 27 stanowisk wyposażonych w nowoczesne komputery, regulowane monitory, szybki internet światłowodowy oraz pełny zestaw oprogramowania edukacyjnego pozwala na wykorzystanie w pełni potencjał uczniów chętnych na rozwój swoich umiejętności w zakresie programowania i grafiki komputerowej.

• Pracownia informatyczna 27

Kolejne 20 stanowisk, na czas pandemii przystosowanych do nauczania zdalnego i hybrydowego. Każdy zestaw komputerowy wyposażony jest w słuchawki, kamerkę internetową oraz mikrofon by uczniowie korzystający ze świetlicy w czasie pandemii mogli uczestniczyć w zajęciach nauki zdalnej.

• Pracownia artystyczna

Uczniowie chcący rozwijać swoje umiejętności plastycznie i muzycznie znajdą w naszej pracowni artystycznej wiele pomocnych materiałów i będą uczestniczyć w ciekawych zajęciach praktycznych.

• Pracownia języków obcych

Sala przystosowana jest dzięki systemowi audio do odsłuchów nagrań oraz układowi sali pozwalającemu na łatwiejszą rozmowę na forum klasy.

• Pracownia chemiczna

• Sale gimnastyczne